Kullanım Şartları ve Koşulları

Requirement and guidance for submitting papers

Lütfen www.tercihfuar.com internet sitesini kullanmadan evvel bu sitenin ‘Kullanım Şartları ve Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanarak ya da bu siteye erişim sağlayarak, aşağıda belirtilen şartları ve koşulları kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini kullanmayınız.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dahilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

İşbu sitede yer alan, bu sitenin genel görünüm ve dizaynı ile internet adresindeki tüm marka, logo, resim, tasarım, bilgi ve elektronik grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları ve tüm materyaller ve bunlara ilişkin tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi Artı Fuarcılık Organizasyon Limited Şirketi’ne ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

www.tercihfuar.com sitesi üzerinden çeşitli ürünlere online ve gerçek zamanlı veya e-mail yolu ile rezervasyon yapılmaktadır. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırdığında, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının koşullarını kabul etmiş sayılır.

İnternet sitesinde yer alan hiçbir materyal, kod ve yazılım değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, dağıtılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez veya aktarılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Sitemizin burada açıkça belirtilen tüm hakları saklıdır.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN BAĞLANTILAR (LİNKLER)

www.tercihfuar.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.tercihfuar.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Tercih Fuarcılık Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

 

FERAGATNAME

Sitede bulunan bazı materyaller, aksi iddia edilmediği takdirde, internetten alınmıştır ve halka açık kullanımda olduğu varsayılmıştır. Bu gibi materyallerde eğer telif hakkı ihlali söz konusu ise bu tamamen kasıtsız ve reklam amacı gütmeyen bir şekilde gerçekleştirilmiştir ve telif hakkı ihlali kanıtlandığında anında materyalin kaldırılması sağlanacaktır.

SORUMLULUKLAR

Sitemiz, sunulan içerikler ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini ve paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda site yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar. Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

KAYIT VE GÜVENLİK

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir. Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.Vermiş olduğum e posta adresime www.tercihfuar.com ve Tercih Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından haber, duyuru, bülten ve pazarlama E-Posta kampanyaları gönderilebilir. Vermiş olduğum cep telefonuma www.tercihfuar.com ve Tercih Fuarcılık Ltd. Şti. tarafında SMS ile haber, duyuru, bülten ve pazarlama kampanyaları gönderilebilir.

www.tercihfuar.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.artitercih.com sitesinin sahibi Tercih Fuarcılık Organizasyon Ltd. Şti.‘nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

GİZLİLİK

Bu kullanım şartlarına ek olarak, sitemizin topladığı bilgileri ve bu bilgilerin sitemiz tarafından nasıl kullanacağını açıklayan Gizlilik ve Güvenlik Politikası sitemizde yayınlamıştır.

SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

Kullanıcı siteye üye olup, sistemi kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Sitemiz, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.